Екскурсії

Екскурсії   у  2016- 2017 навчальному році 


Екскурсії 2015 та 2016 років:

Незабутні вихідні в Одесі


14-15 травня 2016 року викладачі підготовчого відділення Тимощук М.Д. та Гамуга Н.Б. разом зі студентами-іноземцями  відвідали місто Одесу – столицю гумору та сатири.


Розпочали піший тур із залізничного вокзалу. А далі –  до вулиці Дерибасівської , з якої  починається Одеса. Це не тільки центральна вулиця міста, це його душа. Прогулуючись, туристична група побачила цікаві скульптури: пам'ятник Леоніду Утьосову, пам'ятник Сергію Уточніку, скульптури «Лев і Левиця», пам'ятник Ільфу та Петрову «12-й стілець». Відвідали музей воскових фігур. Гуляли Дерибасівською  не поспішаючи, насолоджуючись атмосферою міста.

    

  

 Під час екскурсії познайомилися ще з одним символом  Одеси – театром Опери та Балету, милував око також  чудовий фонтан, що знаходиться поблизу.

          

Не менше іноземних студентів вразили і відомі Потьомкінські сходи.  Поруч розташовується знаменитий Приморський бульвар, звідки відкривається чудовий краєвид на порт. У кінці бульвару – Воронцовський палац.  Студенти з викладачами спуститися 192 сходинками і потрапили на морський вокзал, де поряд з маленькими яхтами і катерами побачили гігантські пасажирські лайнери, а вдалині виднілися вантажні судна. Посеред порту стоїть розкішний готель «Одеса».  А вздовж узбережжя Чорного моря тягнуться пляжі.

      

Погода була по-справжньому літньою та спекотною, тому туристи поїхали на пляж в санаторій імені Чкалова, де із величезним задоволенням скупались у Чорному морі.


Наступного дня студентів-іноземців чекали ще екскурсії. Спершу відвідали  Одеський зоопарк, в якому знаходиться 243 види тварин. 


Дуже цікавим був відпочинок в лунапарку, де студенти із цікавістю та захопленням відвідали різні атракціони.

Завершальною сходинкою туру був ринок  «Привоз». Це місце славиться як батьківщина не лише одеського, але українського гумору взагалі. Незаперечний статус цієї пам’ятки Одеси і як однієї з найяскравіших і найважливіших в Південній Пальмірі. Купивши сувеніри, туристична група повернулась поїздом у місто Тернопіль.

Одеса зачарувала своїм колоритом, привітністю та гостинністю одеситів  і назавжди залишиться у пам'яті одним з найяскравіших і дивовижних вражень.  


16 травня 2016р.     Мандруємо Україною.

Слухачі підготовчого відділення ТДМУ I.Я. Горбачевського разом із викладачами здійснили екскурсію до міста Лева. Для іноземців дуже потрібні такого роду заходи, адже вони допомагають краще збагнути мову українського народу, більше дізнатись про його культуру, традиції, звичаї. А також допомагають їм у соціальній і культурній адаптації. Львів - це оберіг національних традицій та української мови.

Втомлені, але такі щасливі... (Біля Оперного театру).

Львів - не лише гарне місто, але й найважливіший політичний і культурний центр західного регіону України.

Біля памятника А. Міцкевичу.

Хлопці та дівчата були приємно вражені від побаченого. Дуже цікавою виявилась екскурсія в Аптеку-музей, адже більшість із слухачів пов'яжуть своє життя саме з медициною. Тут вони дізнались, як колись виготовлялись ліки, як вони зберігались та розповсюджувались.

У роздумах про майбутню професію (В Аптеці-музеї).

А ще усім дуже сподобалась екскурсія підземеллям, де, за легендою, ще й досі блукає привид чорного монаха.

Захоплені цікавою розповіддю екскурсовода…

Хвилю емоцій у всіх викликало підняття на Високий замок, з якого відкривається фантастичний краєвид на усе місто.

Досягнувши вершини...(Біля Високого замку)

Мистецтво без меж! (Шарж).

 Іноземці із радістю та цікавістю гуляли вузькими вуличками Львова, адже тут, у старовинній частині міста, досі витає атмосфера таємничості, а ще солодко-гіркий запах знаменитої "Львівської кави".

 

 Затишними вуличками Львова...

Погулявши, відпочивши, придбавши сувеніри на згадку, усі втомлені, але радісні та щасливі, повернулись у такий рідний нам Тернопіль...

                                                                                                                                                                                                              24 червня 2015р.